All About Technology
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το συγκεκριμένο forum θα διδάσκει και θα ενημερώνει τα μέλη του για αρκετούς τομείς της τεχνολογίας μαθαίνοντας τους κάτι από το μηδέν. Χωρίς προαπαιτούμενες γνώσεις. Καθώς και θα λύνει τυχόν απορίες.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Διαχειριστές

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PC_MaSTeR
Admin
PC_MaSTeR


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Διαχειριστές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Διαχειριστές   Διαχειριστές EmptyΤετ Φεβ 13, 2013 12:07 am

Με λένε Ελευθερία Κ. και το αντικείμενο μου είναι η Πληροφορική. Η κατηγορία που διαχειρίζομαι είναι: "ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ".
Σκοπός μου είναι να μοιραστώ τις γνώσεις μου με εσάς, αλλά και να μάθω από εσάς. Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://aat-masters.forumgreek.com
flight-master

flight-master


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Νέα Κηφισιά

Διαχειριστές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχειριστές   Διαχειριστές EmptyΤετ Φεβ 13, 2013 12:54 am

Καλημέρα! Ονομάζομαι Κωνσταντίνος και το αντικείμενο σπουδών μου είναι η Πληροφορική και οι Τηλεπικοινωνίες. Η κατηγορία που θα διαχειρίζομαι είναι η "ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΙΣ ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ". Στόχος μου είναι να ενημερώσω αλλά και να ενημερωθώ από όσους από εσάς έχετε το ίδιο ενδιαφέρον σχετικά με τις εξελίξεις σε αυτόν τον τομέα.
Παράλληλα θα ήθελα να ευχαριστήσω την Ελευθερία για αυτήν την ευκαιρία που μου δίνει, να ασχοληθώ πιο συστηματικά με ένα από τα μεγαλύτερα ενδιαφέροντά μου.
Ανυπομονώ για τη συνεργασία μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Διαχειριστές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
All About Technology :: ΕΙΣΑΓΩΓΗ :: Διαχειριστές-Συντονιστές-
Μετάβαση σε: